Informacje o firmie

LEGAL.F KANCELARIA

Kancelaria LEGAL.F KANCELARIA świadczy usługi dla Klientów indywidualnych oraz firm na terenie Rzeszowie oraz w okolicach. Doświadczony zespół prawników sprosta każdemu problemowi natury prawnej i nie tylko. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego Klienta, dbałość o szczegóły oraz duża wiedza specjalistów sprawiają, że chętynch na nasze usługi jest coraz więcej. Zapraszamy.

OFERTA:
  • WINDYKACJA NALEŻNOŚCI
  • SPRAWY ODSZKODOWAŃ
  • SPRAWY GOSPODARCZE
  • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
  • SPRAWY GRUNTOWE
  • SPRAWY RODZINNE
  • SPRAWY SPADKOWE
  • SPRAWY PRACOWNICZE
Dane firmy LEGAL.F KANCELARIA
Data dodania:2019-10-14
Miasto:
Adres:
Ocena firmy:
5 głosów 29 3
Kategorie: Usługi

Polecane firmy

Sprzedaż myjni
dodano: 2012-04-23
KlimRes to producent i dystrybutor myjni bezdotykowych na Podkarpaciu. W ofercie firma posiada czterostanowiskowe myjnie bezdotykowe wykonane z... więcej »
Plombownice
dodano: 2012-06-29
Rzeszowska firma MiW zajmuje się produkcją plombownic w różnych rozmiarach, zarówno dużych jak i 11-centymetrowych. W asortymencie firmy znalazły... więcej »
Przedszkole Łańcut
dodano: 2012-07-11
Ta nowocześnie urządzona placówka o bardzo wysokim standardzie bezpieczeństwa została zaprojektowana i wykonana zgodnie z ustawa o Systemie Oświaty.... więcej »
Chłodnice Mielec
dodano: 2012-07-16
Firma prowadzi działalność w zakresie napraw chłodnic i klimatyzacji samochodowych. Posiadamy autoryzację znanej europejskiej firmy „ NISSENS ” ,... więcej »
Kursy zawodowe Rzeszów
dodano: 2012-07-16
Ośrodek Szkolenia Zawodowego z siedzibą w Rzeszowie istnieje na rynku od 1994 roku. Organizujemy kursy i szkolenia przyuczających do zawodu, które... więcej »
Firma prowadzi działalność w dziale usług i wynajmu, remontów i napraw sprzętu budowlanego. Nasza kadra to pracownicy z długoletnim doświadczeniem,... więcej »
Obsługa prawna Rzeszów
dodano: 2012-09-21
LexMercatoria – kancelarie prawne oferujące pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych. Kancelaria powstała w... więcej »
Nasza firma działa od początku lat osiemdziesiątych, założona została przez Mistrza Złotnictwa Piotra Jaracza. Obecnie jest firmą rodzinną,... więcej »
Salon kosmetyczny Mielec
dodano: 2012-11-15
CENTRUM STYLIZACJI Magdalena Janeczek to salon kosmetyczny z Mielca. W szerokiej gamie usług jakie oferuje znajdują się zarówno nowoczesne zabiegi... więcej »
Usługi BHP
dodano: 2012-12-20
Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych. Ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich... więcej »
Pneumatyka w Rzeszowie
dodano: 2013-01-10
Rzeszowski oddział firmy dostarcza pneumatykę dla Rzeszowa i regionu. Klientami firmy są firmy z różnych branż, przemysłu, warsztaty, firmy usługowe... więcej »
Projekty
dodano: 2013-03-11
Jesteśmy młodym zespołem oferującym kompleksową obsługę od pomocy w wyborze projektu - współpracujemy z prestiżowymi biurami projektowymi oferując... więcej »
Idomo to pracownia architektów wnętrz i ogrodów z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli marzysz o pięknym i nowocześnie urządzonym mieszkaniu do,... więcej »
Montaż Anten Sanok
dodano: 2014-07-23
Montaż Anten Satelitarnych, Instalacje TV, Naziemna Telewizja Cyfrowa. Sanok, Lesko, Bieszczady, Brzozów, Telewizja Cyfrowa, Usługi TV, Sprzedaż... więcej »
AGMAR S.A.
dodano: 2014-11-30
AGMAR S.A. to przedsiębiorstwo, które powstało w roku 1983. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja systemów obudów metalowych. Produkty... więcej »
Firma powstała w 2004 r.... więcej »
Kancelaria LEGAL.F KANCELARIA świadczy usługi dla Klientów indywidualnych oraz firm na terenie Rzeszowie oraz w okolicach. Doświadczony zespół... więcej »
 
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.