Informacje o firmie

Inter Fleet Sp. Z o.o. Wypożyczalnia samochodów

Wynajem w systemie krótko-, średnio-terminowym a także zarządzanie flotą pojazdów na zlecenie.

OFERTA:

Inter Fleet Sp. z o.o. to profesjonalna, sieciowa wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją do motoryzacji, oraz z wieloletnim doświadczeniem w branży Rent-a-Car. Posiadając sieć oddziałów w Polsce oferujemy Państwu program wynajmu w systemie krótko-, średnio-terminowym a także zarządzanie flotą pojazdów na zlecenie. Ten nowoczesny i kompleksowy program pozwala na ograniczenia kosztów przedsiębiorstw będąc jednocześnie najkorzystniejszą i najwygodniejszą formą eksploatacji pojazdów służbowych w firmie. Nasza oferta kierowana jest do firm oczekujących usługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać samochód na doraźne potrzeby lub działalność sezonową i na realizację określonych projektów w określonym czasie. Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem i pakietem assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy klientom w przypadku awarii lub różnych zdarzeń losowych. INTER FLEET to nowoczesna flota samochodowa ze średnim wiekiem pojazdów wynoszącym 6-12 msc., składająca się z ponad 600 samochodów wszystkich segmentów o wysokim standardzie wyposażenia, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach. Zapewniamy 100% mobilność 365 dni w roku, przez 24 godziny na terenie całego kraju dzięki sprawdzonej, całodobowej infolinii, oraz profesjonalnej kadrze. Wszystkie samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w: klimatyzację, fabryczne radio wraz z zestawem głośnomówiącym Bluetooth, fabryczny autoalarm, immobiliser, gaśnicę, koło zapasowe lub zestaw naprawczy, trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę odblaskową, lewarek, oraz narzędzia niezbędne do zmiany koła Wszystkie auta od segmentu C SUV (włącznie) są wyposażone w fabryczne systemy nawigacji. Liczymy, iż przedstawiona informacja produktowa spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony oraz zapraszamy do współpracy.

Dane firmy Inter Fleet Sp. Z o.o. Wypożyczalnia samochodów
Data dodania:2017-08-25
Miasto:
Telefon:
Adres:
Ocena firmy:
7 głosów 0 0
Kategorie: Motoryzacja

Polecane firmy

Basmac
dodano: 2011-12-12
Firma Basmac zaczęła swoją działalność w roku 1993. Od samego początku istnienia zajmuje się nowymi technologiami w budownictwie. Lata 90. miały to... więcej »
Bogmar
dodano: 2011-12-12
Głównym celem działalności firmy Bogmar jest ochrona podmiotów gospodarczych z BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. W ofercie znaleźć można wszelkiego... więcej »
Pokrycia dachowe
dodano: 2012-03-23
Bratex Dachy to jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów blach dachowych w Polsce. Od ponad 20 lat konsumenci przekonują się o... więcej »
Każda inwestycja budowlana niesie ze sobą ryzyko. Nasi inżynierowie swoją wiedzą i doświadczeniem dają gwarancję profesjonalnej obsługi i likwidują... więcej »
Budownictwo Kompleksowo
dodano: 2012-07-11
Przedsiębiorstwo budowlano handlowe ELDO-BUD Elżbieta Wójcik istnieje od 2006r. Posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz sprzęt... więcej »
Firma zajmuje się szeroko pojętym wykonawstwem robót budowlano-montażowych. Jesteśmy przygotowani do prowadzenia robót jako Generalny Wykonawca.... więcej »
Firma świadczy usługi budowy kominków, piecy kaflowych, kuchni kaflowych oraz prowadzi sprzedaż wkładów i akcesorii potrzebnych do ich budowy.... więcej »
Usługi budowlane Rzeszów
dodano: 2012-07-18
Firma Prof-bud zajmuje się kompleksowymi robotami budowlanymi. Realizujemy zadania i inwestycje w zakresie kompleksowego wykonawstwa, remontów i... więcej »
Falownik
dodano: 2012-11-14
Zawex to dystrybutor wentylatorów dachowych i falowników. W ofercie zamieszczonej na stronie www sklepu znajdziesz falownik, rekuperator, wentylator... więcej »
Wózki Rzeszów
dodano: 2012-11-14
Firma Suret specjalizuje się w doradztwie w zakresie sprzedaży, wynajmu wózków widłowych oraz dystrybucji części zamiennych. Dodatkowo świadczy... więcej »
Proinvest
dodano: 2013-01-23
Proinvest - Krosno jest firmą oferująca usługi tynkarskie na terenie Krosna i okolic.... więcej »
Posadzki przemysłowe
dodano: 2013-04-23
Promis P. Misiura jest spółką jawną powstałą w roku 2001 w miejscowości Kraczkowa k. Rzeszowa w województwie Podkarpackim. W skład oferty firmy z... więcej »
Geodeta Mielec
dodano: 2013-10-30
Profesjonalne biuro geodezyjne, którego domeną jest ambitny i młody personel oraz doświadczenie nabyte w krótkim czasie aczkolwiek oparte na... więcej »
Kominy
dodano: 2013-11-05
Z inicjatywy firmy handlowo-usługowej - Stamax sp.j. założonej w 1998 roku, powstał nowy sklep i serwis internetowy e-kominy.pl zajmujący się... więcej »
System rynnowy
dodano: 2013-11-07
Strona internetowa www.struga-rynny.pl przedstawia firmę Bratex - producenta rynien dachowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1991 roku i jest jednym... więcej »
Firma działająca pod szyldem Kominy.pl to internetowy sklep z systemami kominowymi, elementami instalacji kominowych oraz akcesoriami do kominów.... więcej »
Przedsiębiorstwo Bratex to czołowy producent blachy, w branży budowlanej działa już od dwudziestu trzech lat. Firma zajmuje się zarówno... więcej »
SELENTI Biuro Rachunkowe
dodano: 2014-11-05
Tworzymy nowocześnie zarządzane biuro świadczące usługi ułatwiające przedsiębiorcy prowadzenie własnego biznesu. Podejmując z nami współpracę... więcej »
 
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.