Informacje o firmie

CAR-RENTAL.PL

Wypożyczalnia aut CAR-RENTAL.PL w Rzeszowie zaprasza do skorzystania z usług. W ofercie znajduje się wynajem nowoczesnych samochodów. Dostępne są auta osobowe różnych klas, a także samochody dostawcze. Firma posiada siedzibę w mieście Rzeszów, ale prowadzi także sieć oddziałów, które umiejscowione są w południowej i wschodniej części naszego kraju. To firma, która sukcesywnie się rozwija i tworzy nowe filie w różnych miastach. W czasie dotychczasowej 4-letniej działalności wypożyczalnia CAR-RENTAL.PL zdobyła zaufanie wielu klientów prywatnych i firmowych. W wypożyczalni obowiązuje przejrzysty regulamin i jasne zasady dotyczące wynajmu aut. Na wszelkie pytania chętnie odpowiedzą też wykwalifikowani pracownicy.

OFERTA:

Oferta firmy CAR-RENTAL.PL obejmuje: - wynajem krótkoterminowy - wynajem średnioterminowy - wynajem długoterminowy Flota samochodowa to następujące klasy pojazdów: - małolitrażowe - miejskie - kompaktowe - klasa średnia - klasa wyższa - SUV-y - luksusowe - minivany - mikrobusy - vany - busy - transportowe - autolawety - lawety

Dane firmy CAR-RENTAL.PL
Data dodania:2016-11-02
Miasto:
Adres:
Strona WWW:CAR-RENTAL.PL
Ocena firmy:
15 głosów 0 0
Kategorie: Motoryzacja

Polecane firmy

Seat Rzeszów
dodano: 2012-07-12
Firma Exter jest Autoryzowanym Dealerem SEAT-a od 1993r, kiedy to podpisana została umowa z Generalnym Importerem SEAT-a - Iberia Motor Company S.A.... więcej »
Romet
dodano: 2012-10-10
Firma AGA HANDEL USŁUGI jest autoryzowanym przedstawicielem marki Romet Warszawa.... więcej »
Zaskakujące odkrycia oraz nowe przepisy emisji spalin to niepodważalny argument, który składnia aby stosować układy turbo w autach. Dowiedz się, że... więcej »
Wbrew obiegowym opiniom, turbosprężarka nie jest elementem wysoce usterkowym. Prawidłowo eksploatowana powinna wytrzymać tyle, ile sam silnik. Z... więcej »
Multitruck Rzeszów
dodano: 2014-01-28
Multitruck Sp. z o.o. to dealer zajmujący się dystrybucją pojazdów już od lat 90-tych. W 2001 roku rozpoczęła kooperację na zasadzie subdealerstwa... więcej »
JAN-RES funkcjonuje na terenie Rzeszowa już od dwóch pokoleń specjalizując się w stacjonarnej sprzedaży samochodowych części zamiennych do... więcej »
CAR-RENTAL.PL
dodano: 2016-11-02
Wypożyczalnia aut CAR-RENTAL.PL w Rzeszowie zaprasza do skorzystania z usług. W ofercie znajduje się wynajem nowoczesnych samochodów. Dostępne są... więcej »
Firma motoryzacyjna REG-MOT swą działalność koncentruje wokół serwisu i sprzedaży turbosprężarek. REG-MOT oferuje przede wszystkim profesjonalną... więcej »
Wynajem w systemie krótko-, średnio-terminowym a także zarządzanie flotą pojazdów na zlecenie.... więcej »
Car-Fix - pomoc Drogowa
dodano: 2017-08-27
Pomoc Drogowa Laweta Rzeszów Car-Fix działa przez 24h/7 dni w tygodniu. Holujemy samochody osobowe, motory, skutery i quady Przewozimy również... więcej »
 
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.