Informacje o firmie

Broker Nieruchomości

Agencja nieruchomości Broker działa od 1994 r. na rynku rzeszowskim. Przez ten czas Agencja nieruchomości Broker działa od 1994 r. na rynku rzeszowskim. Przez ten czas wypracowane zostało doświadczenie poparte szeroką wiedzą na temat rynku nieruchomości. Najważniejsze jednak dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze najpierw słuchamy jego oczekiwań, a następnie dopasowujemy oferty pod jego wymagania. By usprawnić naszą działalność, podjęliśmy współpracę z innymi biurami nieruchomości, kancelariami notarialnymi, bankami i developerami.

OFERTA:

W zakres naszych działań wchodzi: pośrednictwo w sprzedaży, w wynajmie, najmie, kupnie domów, mieszkań, lokali i innych nieruchomości. Wyceniamy nieruchomości oraz świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie rynku nieruchomości. Opracowujemy ekspertyzy, jak również pełnimy nadzór budowlany. Ponadto oferujemy doradztwo, montaż oraz sprzedaż rolet, żaluzji oraz moskitier. Nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie, tak samo jak inwestycje, które oferujemy naszym klientom. Jesteśmy członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości, oraz PBN - Podkarpackiego Banku Nieruchomości.

Dane firmy Broker Nieruchomości
Data dodania:2015-10-06
Miasto:
Telefon:
Adres:
Ocena firmy:
13 głosów 0 0
Kategorie: Nieruchomości

Polecane firmy

Sprzedaż myjni
dodano: 2012-04-23
KlimRes to producent i dystrybutor myjni bezdotykowych na Podkarpaciu. W ofercie firma posiada czterostanowiskowe myjnie bezdotykowe wykonane z... więcej »
Plombownice
dodano: 2012-06-29
Rzeszowska firma MiW zajmuje się produkcją plombownic w różnych rozmiarach, zarówno dużych jak i 11-centymetrowych. W asortymencie firmy znalazły... więcej »
Przedszkole Łańcut
dodano: 2012-07-11
Ta nowocześnie urządzona placówka o bardzo wysokim standardzie bezpieczeństwa została zaprojektowana i wykonana zgodnie z ustawa o Systemie Oświaty.... więcej »
Chłodnice Mielec
dodano: 2012-07-16
Firma prowadzi działalność w zakresie napraw chłodnic i klimatyzacji samochodowych. Posiadamy autoryzację znanej europejskiej firmy „ NISSENS ” ,... więcej »
Kursy zawodowe Rzeszów
dodano: 2012-07-16
Ośrodek Szkolenia Zawodowego z siedzibą w Rzeszowie istnieje na rynku od 1994 roku. Organizujemy kursy i szkolenia przyuczających do zawodu, które... więcej »
Firma prowadzi działalność w dziale usług i wynajmu, remontów i napraw sprzętu budowlanego. Nasza kadra to pracownicy z długoletnim doświadczeniem,... więcej »
Obsługa prawna Rzeszów
dodano: 2012-09-21
LexMercatoria – kancelarie prawne oferujące pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych. Kancelaria powstała w... więcej »
Nasza firma działa od początku lat osiemdziesiątych, założona została przez Mistrza Złotnictwa Piotra Jaracza. Obecnie jest firmą rodzinną,... więcej »
Salon kosmetyczny Mielec
dodano: 2012-11-15
CENTRUM STYLIZACJI Magdalena Janeczek to salon kosmetyczny z Mielca. W szerokiej gamie usług jakie oferuje znajdują się zarówno nowoczesne zabiegi... więcej »
Usługi BHP
dodano: 2012-12-20
Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych. Ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich... więcej »
Pneumatyka w Rzeszowie
dodano: 2013-01-10
Rzeszowski oddział firmy dostarcza pneumatykę dla Rzeszowa i regionu. Klientami firmy są firmy z różnych branż, przemysłu, warsztaty, firmy usługowe... więcej »
Projekty
dodano: 2013-03-11
Jesteśmy młodym zespołem oferującym kompleksową obsługę od pomocy w wyborze projektu - współpracujemy z prestiżowymi biurami projektowymi oferując... więcej »
Idomo to pracownia architektów wnętrz i ogrodów z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli marzysz o pięknym i nowocześnie urządzonym mieszkaniu do,... więcej »
Montaż Anten Sanok
dodano: 2014-07-23
Montaż Anten Satelitarnych, Instalacje TV, Naziemna Telewizja Cyfrowa. Sanok, Lesko, Bieszczady, Brzozów, Telewizja Cyfrowa, Usługi TV, Sprzedaż... więcej »
AGMAR S.A.
dodano: 2014-11-30
AGMAR S.A. to przedsiębiorstwo, które powstało w roku 1983. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja systemów obudów metalowych. Produkty... więcej »
Firma powstała w 2004 r.... więcej »
 
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.