Informacje o firmie

SELENTI Biuro Rachunkowe

Tworzymy nowocześnie zarządzane biuro świadczące usługi ułatwiające przedsiębiorcy prowadzenie własnego biznesu. Podejmując z nami współpracę zostaniesz nie tylko wyręczony od konieczności prowadzenia rozliczeń z urzędami, prawidłowego obliczania podatków i ubezpieczeń społecznych, prowadzenia szeregu ewidencji, ale również uzyskasz pomoc i wsparcie naszych ekspertów, aby zoptymalizować obciążenia fiskalne. Ponadto u nas możesz skorzystać bezpłatnie z szeregu usług dodatkowych. Pragniemy zmienić wizerunek biura rachunkowego, stawiając na wysoką jakość obsługi. Z nami poczujesz się jak partner, a nie jak petent. Sprawdź nas, przekonaj się, że współpraca z biurem rachunkowym może być przyjemna i dawać Ci konkretne korzyści.

OFERTA:

Pakiet I - Księgi rachunkowe Księgowość średnich i dużych podmiotów gospodarczych. Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, naliczanie podatku dochodowego, rozliczanie podatku VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych. Pakiet II - Księga przychodów i rozchodów Księgowość małych i średnich podmiotów gospodarczych. Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów zgodnie z rozporządzeniem MF, naliczanie podatku dochodowego, rozliczanie podatku VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia. Pakiet III - Ryczałt ewidencjonowany Uproszczona księgowość małych podmiotów gospodarczych. Prowadzenie ewidencji sprzedaży zgodnie z ustawą o zryczałtowanym podatku dochodowym, naliczanie zryczałtowanego podatku dochodowego, rozliczanie podatku VAT, prowadzenie niezbędnych ewidencji. Pakiet IV - Zarządzanie kadrami Obsługa kadrowo-płacowa pracodawców i zleceniodawców. Prowadzenie akt osobowych pracowników, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczanie ubezpieczeń społecznych, składanie deklaracji ubezpieczeniowych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pakiet V - VAT-REF Zwrot podatku VAT z krajów unijnych. Przygotowanie wniosku wraz z załącznikami o zwrot podatku VAT z krajów unijnych, obsługa korespondencji z zagranicznymi urzędami podatkowymi. Pakiet VI - Obsługa PFRON Rozliczanie płatności i pozyskiwanie środków z PFRON. Pozyskiwanie dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych, refundacja składek ZUS niepełnosprawnych przedsiębiorców, rozliczanie wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pakiet VII - Rozliczenia firm transportowych Księgowość i obsługa kadrowo-płacowa firm transportowych. Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ksiąg rachunkowych, naliczanie podatku dochodowego, rozliczanie podatku VAT, dokumentacji kadrowo-płacowej, rozliczanie czasu pracy kierowców.

Dane firmy SELENTI Biuro Rachunkowe
Data dodania:2014-11-05
Miasto:
Telefon:
Adres:
Ocena firmy:
25 głosów 0 0
Kategorie: Budownictwo

Polecane firmy

Basmac
dodano: 2011-12-12
Firma Basmac zaczęła swoją działalność w roku 1993. Od samego początku istnienia zajmuje się nowymi technologiami w budownictwie. Lata 90. miały to... więcej »
Bogmar
dodano: 2011-12-12
Głównym celem działalności firmy Bogmar jest ochrona podmiotów gospodarczych z BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. W ofercie znaleźć można wszelkiego... więcej »
Pokrycia dachowe
dodano: 2012-03-23
Bratex Dachy to jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów blach dachowych w Polsce. Od ponad 20 lat konsumenci przekonują się o... więcej »
Każda inwestycja budowlana niesie ze sobą ryzyko. Nasi inżynierowie swoją wiedzą i doświadczeniem dają gwarancję profesjonalnej obsługi i likwidują... więcej »
Budownictwo Kompleksowo
dodano: 2012-07-11
Przedsiębiorstwo budowlano handlowe ELDO-BUD Elżbieta Wójcik istnieje od 2006r. Posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz sprzęt... więcej »
Firma zajmuje się szeroko pojętym wykonawstwem robót budowlano-montażowych. Jesteśmy przygotowani do prowadzenia robót jako Generalny Wykonawca.... więcej »
Firma świadczy usługi budowy kominków, piecy kaflowych, kuchni kaflowych oraz prowadzi sprzedaż wkładów i akcesorii potrzebnych do ich budowy.... więcej »
Usługi budowlane Rzeszów
dodano: 2012-07-18
Firma Prof-bud zajmuje się kompleksowymi robotami budowlanymi. Realizujemy zadania i inwestycje w zakresie kompleksowego wykonawstwa, remontów i... więcej »
Falownik
dodano: 2012-11-14
Zawex to dystrybutor wentylatorów dachowych i falowników. W ofercie zamieszczonej na stronie www sklepu znajdziesz falownik, rekuperator, wentylator... więcej »
Wózki Rzeszów
dodano: 2012-11-14
Firma Suret specjalizuje się w doradztwie w zakresie sprzedaży, wynajmu wózków widłowych oraz dystrybucji części zamiennych. Dodatkowo świadczy... więcej »
Proinvest
dodano: 2013-01-23
Proinvest - Krosno jest firmą oferująca usługi tynkarskie na terenie Krosna i okolic.... więcej »
Posadzki przemysłowe
dodano: 2013-04-23
Promis P. Misiura jest spółką jawną powstałą w roku 2001 w miejscowości Kraczkowa k. Rzeszowa w województwie Podkarpackim. W skład oferty firmy z... więcej »
Geodeta Mielec
dodano: 2013-10-30
Profesjonalne biuro geodezyjne, którego domeną jest ambitny i młody personel oraz doświadczenie nabyte w krótkim czasie aczkolwiek oparte na... więcej »
Kominy
dodano: 2013-11-05
Z inicjatywy firmy handlowo-usługowej - Stamax sp.j. założonej w 1998 roku, powstał nowy sklep i serwis internetowy e-kominy.pl zajmujący się... więcej »
System rynnowy
dodano: 2013-11-07
Strona internetowa www.struga-rynny.pl przedstawia firmę Bratex - producenta rynien dachowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1991 roku i jest jednym... więcej »
Firma działająca pod szyldem Kominy.pl to internetowy sklep z systemami kominowymi, elementami instalacji kominowych oraz akcesoriami do kominów.... więcej »
Przedsiębiorstwo Bratex to czołowy producent blachy, w branży budowlanej działa już od dwudziestu trzech lat. Firma zajmuje się zarówno... więcej »
SELENTI Biuro Rachunkowe
dodano: 2014-11-05
Tworzymy nowocześnie zarządzane biuro świadczące usługi ułatwiające przedsiębiorcy prowadzenie własnego biznesu. Podejmując z nami współpracę... więcej »
 
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.