Informacje o firmie

GALICJA TOMASZEK Sp. z o.o.

Z myślą o naszych klientach, udostępniliśmy innowacyjną usługę, ułatwiającą zaprojektowanie idealnej kuchni. Organizujemy bezpośredni kontakt z projektantami mebli (np. szafki kuchenne) i producentami sprzętu AGD do zabudowy, którzy urządzając kuchenne wnętrze, kierują się uwagami klientów i obowiązującymi trendami, sprawiając, że kuchnia jest praktyczna i estetyczna. Aby dostarczyć wielu inspiracji, potrzebnych przy projektowaniu wymarzonej kuchni, na bieżąco udostępniamy w serwisie www.maxkuchnie.pl porady ekspertów związane z meblami i sprzętem AGD oraz aranżacjami. Na stronach serwisu znajdują się nie tylko informacje związane z wystrojem wnętrza kuchni, ale też ciekawe przepisy kulinarne, na najsmaczniejsze dania i inne przysmaki a także ciasta, które z łatwością i przyjemnością można przyrządzić w wymarzonej kuchni.

OFERTA:

meble kuchenne i agd sprzęt agd meble do kuchni aranżacje kuchni przepisy kulinarne płyty indukcyjne baterie kuchenne naczynia kuchenne

Dane firmy GALICJA TOMASZEK Sp. z o.o.
Data dodania:2014-09-16
Miasto:
Telefon:
Adres:
Strona WWW:Meble do kuchni
Ocena firmy:
26 głosów 0 0
Kategorie: AGD i RTV

Polecane firmy

Pozycjonowanie Rzeszów
dodano: 2012-04-23
Kapitał Plus to agencja interaktywna działająca na rynku od niemal 13 lat. Może zapewnić wysokiej jakości usługi, wśród których znajdują sie m.in.:... więcej »
Firma BMM prowadzi działalność w branży informatycznej od 1995 roku. Od dnia 1 stycznia 2001 roku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Obejmuje... więcej »
Firma Veeo zajmuje się projektowaniem stron www, sklepów internetowych, aplikacji dedykowanych, pozycjonowaniem, hosting, domeny, ceny od 599zł -... więcej »
Oprogramowanie Rzeszów
dodano: 2012-07-16
Jesteśmy producentem kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Początek działalności spółki to... więcej »
Firma BSOFT zajmuje się profesjonalnym tworzeniem stron www opartych o własny - autorski system zarządzania treścią CMS. Cechuje nas indywidualne... więcej »
Wdrożenia IT
dodano: 2013-03-13
Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka jest wsparciem firm informatycznych z województwa podkarpackiego. Firmy wdrażające aplikacje na Androida,... więcej »
Contica Solutions to wyłączny i autoryzowany dystrybutor sprzętu Lancom System w Polsce oferujący akcesoria sieciowe np. bramki VPN oraz smart WLAN.... więcej »
Obiegfaktur.biz
dodano: 2013-06-12
System elektronicznego obiegu dokumentów to narzędzie bazujące na platformie Logito, pozwalające na efektywne zarządzanie fakturami w Państwa... więcej »
 
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.