Gastronomia

Dwór Ostoia
dodano: 2011-12-12
Dwór Ostoia oferuje swoim gościom wygodne i przytulne pokoje jak i dobrą kuchnię staropolską. Pozwala również zorganizować imprezy okolicznościowe przy grillu. By zapewnić aktywny wypoczynek w... więcej »
Hotel Forum Rzeszów
dodano: 2011-12-12
Hotel Forum w Rzeszowie dołożył wszelkich starań, by sprostać wymaganiom klientów. Dzięki wyposażeniu pokoi jak i innych pomieszczeń użytkowych jest w stanie zagwarantować wysoką jakość oraz wygodę.... więcej »
Przyjęcia Rzeszów
dodano: 2012-07-11
Restauracja „Dworek”, to niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie Rzeszowa. Umiejscowiony w przedwojennym dworku, w otoczeniu zabytkowego ogrodu, w sercu rzeszowskiego śródmieścia. Stylowe wnętrza... więcej »
Catering Rzeszów
dodano: 2012-07-16
Organizujemy przyjęcia okolicznościowe oraz imprezy plenerowe, komunie, wesela , szkolenia. Oferujemy profesjonalne sale szkoleniowe klimatyzowane, z pełnym wyposażeniem z dostępem do parkingu w... więcej »
Kompleksowe wyposażenie gastronomii
dodano: 2013-10-23
Polecana firma
Firma Gastro Gal – już od piętnastu lat świadczy usługi w Polsce południowo wschodniej. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu punktów zbiorowego żywienia w profesjonalne urządzenia... więcej »
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.