Artykuły

Bolt w Rzeszowie

Już za 2 dni, czyli 21 marca 2019 roku stolica Podkarpacia dołączy do grona 12 polskich miast, w których dostępna będzie aplikacja Bolt. Jest to platforma, której celem jest połączenie kierowców z pasażerami. Wywodząca się z Estonii marka prężnie radzi sobie już w ponad 30 krajach całego świata. Obecnie korzysta z niej ponad 25 milionów użytkowników. Powstała jako Taxify i pod tą nazwą jest nam znana. Służy do zamawiania przejazdu samochodem bądź motorowerem, a dodatkowo oferuje elektryczne hulajnogi. Aplikacji mogą już używać mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Poznania, Aglomeracji Śląskiej, Łodzi, Lublina, Bydgoszczy.

 

Jazdy, Wskazówki, Gps, Podręcznik

 

Od początku

Aby zarejestrować się jako kierowca w aplikacji, trzeba przedstawić komplet dokumentów, wśród których znajduje się m. in. zaświadczenie o niekaralności oraz polisa OC. Auto, które oferujecie się prowadzić musi być w odpowiednim stanie technicznym, ale też wizualnym, a także być 5 drzwiowe.

 

Co musi wiedzieć klient

Aby móc zamówić jakikolwiek przejazd, konieczne jest pobranie na swojego smartfona aplikacji Bolt. Pasażer już przed potwierdzeniem zamówienia wie ile za nie zapłaci, jak nazywa się kierowca i jaki samochód posiada. Ważnym elementem jest możliwość wystawiania ocen, dzięki czemu kolejni klienci mogą dowiedzieć się, czy byłeś zadowolony z obsługi danego kierowcy, czy też nie.

 

 

Bolt to to samo co Taxify?

Bolt to aplikacja dostępna w Polsce od 2016 roku. Działała do tej pory pod popularną nazwą Taxify. Aplikacja nieustannie się rozwijała, dając pasażerom większe i większe możliwości wyboru, idealnie dopasowanego do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. To wszystko sprawiło, że używana dotychczas nazwa, odnosząca się do początków działalności marki, stała się nieaktualna. Nowe określenie- Bolt, z języka angielskiego oznacza piorun. To symbol szybkości, łatwość przemieszczania się. Markus Villig, założyciel i CEO firmy wierzy, że przyszłość transportu będzie elektryczna.


 
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Polecane firmy

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.