Artykuły

O przewadze szafy na wymiar nad meblem tradycyjnym

Dzięki pojawieniu się ich na rynku, widać zdecydowany spadek sprzedaży tradycyjnych, wolnostojących szaf. Dlaczego tak się dzieje? Na czym polega przewaga szaf na wymiar?

 

Szafa na miarę szyta

Przede wszystkim wybierając szafy na wymiar mamy możliwość indywidualnego opracowania ich wnętrza, zgodnie z naszymi konkretnymi potrzebami. Warto jednak w tym miejscu podkreślić, że jeśli chcemy naprawdę dobrze dopasować wnętrze szafy do siebie powinniśmy korzystać tylko za usług doświadczonych i zaufanych producentów. Taką czołową marką na polskim rynku jest Komandor, której długoletnie doświadczenie widać w podejściu do klienta i w zrealizowanych projektach.

 

Funkcjonalność na wysokim poziomie

Szafa na wymiar jest także o wiele bardziej funkcjonalna niż jej wolnostojący odpowiednik. Wybierając tradycyjną szafę zwykle nie jesteśmy w stanie zmieścić w niej wszystkich rzeczy, szczególnie gdy jest to na przykład szafa małżeńska i część jesteśmy zmuszeni schować w inne miejsce. Jest to wyjątkowo niefunkcjonalne, a często także niewygodne. Tymczasem wybierając na przykład szafy Komandor mamy możliwość takiego zaplanowania przestrzeni w środku, by zmieścić tam nawet rzeczy o niestandardowych wymiarach.

 

Unikatowy, indywidualny design

Warto również podkreślić, że oprócz kształtowania wnętrza, wybierając szafy na wymiar, możemy również dopasować odpowiednio do wystroju pomieszczenia, część zewnętrzną.

Komandor daje możliwość wyboru koloru szafy oraz wykończenia. Możemy zdecydować się na mebel ze lustrami, przeszkleniami lub bez. Wszystko zależy od naszych indywidualnych gustów oraz tego w jakim stylu urządzamy dane pomieszczenie.

 

Idealna do wnęk

Szafy na wymiar są także doskonałą opcją, gdy w mieszkaniu występują wnęki. Zwykle są to przestrzenie, które ciężko jest zagospodarować przy pomocy tradycyjnych, wolnostojących mebli. Są one bowiem albo za wąskie, albo za szerokie, zbyt płytkie lub za głębokie.

Tymczasem decydując się na szafę na wymiar mamy możliwość w stu procentach zagospodarować trudne miejsce, wykorzystując w pełni jego potencjał.

 

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy szafa na wymiar to rzeczywiście wybór dla Ciebie, zajrzyj koniecznie do czołowego producenta szaf na wymiar. Na stronie Komandora zobaczyć możemy dziesiątki niesamowitych projektów, które wręcz zachęcają do tego, by i w swoim domu zbudować tak funkcjonalny i estetyczny mebel. Sprawdź meble Komandor.pl - podkarpackie


 
Dodaj do katalogu

Logowanie

Miasta

Polecane firmy

Branże

Promowane firmy

 

  Nowe mieszkania Rzeszów

  Firma deweloperska Apklan.

 

  Hotel Rzeszów

  Best Western Hotel Ferdynand.

 

  Pozycjonowanie Rzeszów

  Skuteczna promocja stron www.

 

  Uczelnie i kierunki studiów Rzeszów

  Informator dla kandydatów na studia.